• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.09.2017, 15:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.09.2017, 15:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.10.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.10.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    28.10.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.11.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    18.11.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    25.11.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    02.12.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.12.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    13.12.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.12.2017, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.02.2018, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.02.2018, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    24.02.2018, 00:00

Trenerzy

2012-09-25 08:32:40

Okres

Imię i nazwisko

1949

Ryszard Koncewicz

1949

Vaclav Kriżek

1950-1953

Czesław Bartolik

1953

Ferdynand Fritsch

1954-1957

Tadeusz Foryś

1958

Leszek Goździk

1959-1960

Henryk Serafin

1960-1961

Piotr Nierychło

1961

Lajos Szolar

1962

Edward Drabiński

1963

Roman Rogocz

1964

Władysław Lemiszko

1964-1966

Jerzy Wrzos

1966

Robert Gronowski

1967

Edward Brzozowski

1968-1970

Bogumił Gozdur

1970-1971

Jerzy Słaboszewski

1971-1972

Roman Rogocz

1972-1974

Ryszard Kulesza

1974-1975

Wojciech Łazarek

1976-1976

Grzegorz Polakow

1976

Marian Geszke

1977-1978

Józef Walczak

1978-1979

Janusz Pekowski

1979-1980

Wojciech Przybylski

1981

Jerzy Brzyski

1981-1982

Michał Globisz

1982

Edward Wojewódzki

1982-1984

Jerzy Jastrzębowski

1984-1984

Michał Globisz

1984-1986

Wojciech Łazarek

1986

Michał Globisz

1986-1987

Marian Geszke

1987-1988

Zbigniew Kociołek

1988-1989

Stanisław Stachura

1989-1992

Bogusław Kaczmarek

1992

Zbigniew Tymiński

1992-1993

Adam Musiał

1993-1993

Zbigniew Tymiński

1993-1994

Marian Geszke

1995-1995

Janusz Kupcewicz

1995-1996

Hubert Kostka

1996-1996

Stanisław Stachura

1996-1997

Józef Gładysz

1997-1998

Andrzej Bikiewicz

1998

Stanisław Stachura

1998-1999

Witold Kulik

Stanisław Stachura

1999-2000

Jerzy Jastrzębowski

2000

Wiesław Wika1

2000

Romuald Szukiełowicz

2000-2001

Stanisław Stachura

2001-2002

Tadeusz Małolepszy

2003-2004

Jerzy Jastrzębowski

2004-2006

Marcin Kaczmarek

2006-2007

Tomasz Borkowski

2007

Tomasz Kafarski

2007-2008

Dariusz Kubicki

2008-2009

Jacek Zieliński

2009-2011

Tomasz Kafarski

2011

Rafał Ulatowski

2012

Paweł Janas

2012-2013

Bogusław Kaczmarek

2013-2014

Michał Probierz

2014

Ricardo Moniz

2014

Joaquim Machado

2014

Tomasz Unton

2014 - 2015

Jerzy Brzęczek

2015

Thomas von Heesen

 

1 oficjalnie w jednym meczu Wiesław Wika (posiadający licencję), w rzeczywistości mecz jako trener Lech Kulwicki