• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Sponsorzy

2013-04-23 15:31:09
   

Energa Jest to jedna z czterech największych krajowych grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną i cieplną. Zasila w energię elektryczną ponad 3 mln klientów. Eksploatuje 185 tys. km linii elektroenergetycznych, przesyłając łącznie 22 TWh energii elektrycznej rocznie. Sieć dystrybucyjna obejmuje swoim zasięgiem 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju

       
       
   

ETL to spółka, której głównym polem działalności już od 50 lat jest szeroko pojęte doradztwo finansowo-podatkowe oraz prawne w sektorze przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. W grupie skupionych jest blisko 800 kancelarii prawnych, funkcjonujących w niemal 50 krajach. Oprócz działalności konsultingowej ETL zajmuje się również działalnością charytatywną. W 2008 roku powołano do życia fundację „Kinderträume” („Dziecięce Marzenia”), która zajmuje się w niesieniem pomocy najmłodszym potrzebującym..       
       
    Totolotek S.A. powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek S.A. na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko 400 punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 1000 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 25 milionów PLN. Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie - Toto-Mix, Zakłady na Żywo - Live, zakłady piłkarskie - Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne i ostatnio wprowadzone do oferty Wyścigi Psów na żywo - Toto-Racing. Od roku 2013 Spółka przyjmuje również zakłady internetowe za pośrednictwem strony internetowej www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów RP. Z Lechią od 2014 roku.
       
       
    CEKOL CEDAT Sp. z o.o.
Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o. o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów.
Cekol to bardzo silna i rozpoznawalna marka w całej Polsce, znana zarówno przez osoby profesjonalnie zajmujące się remontami oraz wykańczaniem wnętrz, jak również przez klientów indywidualnych. O rozpoznawalności i znajomości marki świadczą wygrane kilkakrotnie plebiscyty m.in.: Laur Klienta oraz Budowlana Marka Roku w kategorii produkty do wyrównywania i wygładzania ścian. Ambasadorami marki Cekol byli znani sportowcy, wspierając działania promocyjno-reklamowe wyrobów Cekol, pokazali, iż jest to bardzo profesjonalna i silna marka.
Cedat regularnie angażuje się w działalność społeczną, wspierając Organizacje Pożytku Publicznego z całej Polski. Firma wspiera osoby szczególnie poszkodowane przez los i najbardziej potrzebujące.

 

 
   

Cashback World
Firma obecna jest w Polsce od 2008 roku i zrzesza w naszym kraju ponad 213 tysięcy uczestników oraz ponad 8500 punktów sprzedaży. Na całym świecie, gdzie firma działa od 2003 roku, wspólnota zakupowa oraz program partnerski oferowane przez Cashback World liczą 5,3 miliona uczestników oraz ponad 50 tysięcy partnerów handlowych w 46 krajach.


Głównym przedmiotem działalności Cashback World jest obsługa i rozwój struktury zakupowej, opartej na partnerach handlowych oraz uczestnikach programu, którzy po przystąpieniu do niego nabywają prawo do otrzymania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach naszych partnerów. W Polsce jest obecnie ponad 8500 takich punktów sprzedaży, a 1-5% od każdej wydanej tam kwoty wraca na konto bankowe uczestnika.

 

Sponsor techniczny

 

 
   

New Balance
Od 1 lipca 2016 roku Lechia Gdańsk - jako pierwszy klub w Polsce - rozpoczęła współpracę ze światowym producentem obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych firmą New Balance. Strony zawarły umowę na cztery lata, co oznacza, że do 30 czerwca 2020 roku piłkarze Biało-Zielonych będą ubierani w sprzęt tej amerykańskiej globalnej marki.

Firma New Balance, która powstała w 1906 roku w Bostonie, od początku swojego istnienia koncentrowała się na komforcie swoich użytkowników oraz udoskonalaniu technologii, dzięki którym uprawianie sportu stawało się łatwiejsze. Od 2015 roku firma została sponsorem m.in. FC Liverpool, Sevilla FC, Celtic FC.

Na zbliżający się sezon, produkująca od 110 lat sprzęt sportowy, firma New Balance przygotowała dla pierwszej drużyny Lechii Gdańsk trzy komplety sprzętu meczowego, a także pełne wyposażenie w sprzęt treningowy. Równolegle z chwilą podpisania kontraktu, Lechia Gdańsk rozpoczyna proces budowania sieci sprzedaży pamiątek pod szyldem New Balance oraz rozwijania wartości obu marek.

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się