• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    28.10.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.11.2020, 20:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.11.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    28.11.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    05.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    12.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    19.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    06.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    13.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    06.03.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    13.03.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.03.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    03.04.2021, 00:00

Terminarz

1. Kolejka

Zagłębie Lubin Lech Poznań 21.08.2020, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 22.08.2020, godz 15:00:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 22.08.2020, godz 17:30:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 22.08.2020, godz 20:00:00 1:2 (0:1)
Wisła Płock PGE FKS Stal Mielec 23.08.2020, godz 12:30:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 23.08.2020, godz 15:00:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Podbeskidzie Bielsko-Biała 23.08.2020, godz 17:30:00 4:2 (3:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 24.08.2020, godz 18:00:00 1:1 (1:1)

2. Kolejka

Zagłębie Lubin Warta Poznań 28.08.2020, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
PGE FKS Stal Mielec Górnik Zabrze 28.08.2020, godz 20:30:00 0:2 (0:1)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 29.08.2020, godz 15:00:00 1:3 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 29.08.2020, godz 17:30:00 1:3 (1:1)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 29.08.2020, godz 20:00:00 1:2 (0:2)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 30.08.2020, godz 12:30:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia 30.08.2020, godz 15:00:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Wisła Płock 30.08.2020, godz 17:30:00 2:2 (0:1)

3. Kolejka

Jagiellonia Białystok Podbeskidzie Bielsko-Biała 11.09.2020, godz 18:00:00 2:2 (0:2)
Wisła Płock Legia Warszawa 11.09.2020, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Cracovia PGE FKS Stal Mielec 12.09.2020, godz 15:00:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Piast Gliwice 12.09.2020, godz 17:30:00 0:0
Śląsk Wrocław Lech Poznań 12.09.2020, godz 20:00:00 3:3 (2:3)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 13.09.2020, godz 15:00:00 2:2 (1:1)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 13.09.2020, godz 17:30:00 3:0 (1:0)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 14.09.2020, godz 18:00:00 2:1 (1:0)

4. Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała Raków Częstochowa 18.09.2020, godz 18:00:00 1:4 (1:4)
Wisła Kraków Wisła Płock 18.09.2020, godz 20:30:00 0:3 (0:1)
Lechia Gdańsk PGE FKS Stal Mielec 19.09.2020, godz 15:00:00 4:2 (2:2)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19.09.2020, godz 17:30:00 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 19.09.2020, godz 20:00:00 1:3 (0:2)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 20.09.2020, godz 12:30:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 20.09.2020, godz 15:00:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Warta Poznań 20.09.2020, godz 17:30:00 1:0 (0:0)

5. Kolejka

Wisła Płock Warta Poznań 25.09.2020, godz 18:00:00 1:3 (0:1)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 25.09.2020, godz 20:30:00 0:0
Cracovia Raków Częstochowa 26.09.2020, godz 15:00:00 2:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Podbeskidzie Bielsko-Biała 26.09.2020, godz 17:30:00 4:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 26.09.2020, godz 20:00:00 0:1 (0:1)
PGE FKS Stal Mielec Piast Gliwice 28.09.2020, godz 18:00:00 3:2 (1:0)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 21.10.2020, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 16.12.2020, godz 20:30:00

6. Kolejka

Raków Częstochowa Wisła Płock 02.10.2020, godz 18:00:00 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 02.10.2020, godz 20:30:00 3:1 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała PGE FKS Stal Mielec 03.10.2020, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 03.10.2020, godz 20:00:00 2:0 (2:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 04.10.2020, godz 17:30:00 0:4 (0:2)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 28.10.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 30.10.2020, godz 20:30:00
Warta Poznań Legia Warszawa 04.11.2020, godz 15:00:00

7. Kolejka

Cracovia Piast Gliwice 17.10.2020, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 17.10.2020, godz 17:30:00 1:3 (1:2)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 17.10.2020, godz 20:00:00 2:1 (1:0)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 18.10.2020, godz 12:30:00 1:0 (0:0)
PGE FKS Stal Mielec Wisła Kraków 18.10.2020, godz 15:00:00 0:6 (0:3)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 18.10.2020, godz 18:30:00 2:1 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Warta Poznań 19.10.2020, godz 18:00:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 19.10.2020, godz 20:30:00 0:1 (0:1)

8. Kolejka

Piast Gliwice Wisła Płock 23.10.2020, godz 18:00:00 2:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 23.10.2020, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Podbeskidzie Bielsko-Biała 24.10.2020, godz 15:00:00 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 24.10.2020, godz 17:30:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 24.10.2020, godz 20:00:00 0:0
Raków Częstochowa PGE FKS Stal Mielec 25.10.2020, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Cracovia 25.10.2020, godz 17:30:00 1:1 (0:1)
Warta Poznań Górnik Zabrze 26.10.2020, godz 18:00:00 0:1 (0:0)

9. Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Lubin 06.11.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa Wisła Kraków 06.11.2020, godz 20:30:00
PGE FKS Stal Mielec Warta Poznań 07.11.2020, godz 15:00:00
Cracovia Jagiellonia Białystok 07.11.2020, godz 17:30:00
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 07.11.2020, godz 20:00:00
Wisła Płock Pogoń Szczecin 08.11.2020, godz 12:30:00
Legia Warszawa Lech Poznań 08.11.2020, godz 15:00:00
Górnik Zabrze Piast Gliwice 08.11.2020, godz 17:30:00

10. Kolejka

Cracovia Legia Warszawa 21.11.2020, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 21.11.2020, godz 00:00:00
Lech Poznań Raków Częstochowa 21.11.2020, godz 00:00:00
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 21.11.2020, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 21.11.2020, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin PGE FKS Stal Mielec 21.11.2020, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Podbeskidzie Bielsko-Biała 21.11.2020, godz 00:00:00
Warta Poznań Wisła Kraków 21.11.2020, godz 00:00:00

11. Kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 28.11.2020, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Lech Poznań 28.11.2020, godz 00:00:00
Legia Warszawa Piast Gliwice 28.11.2020, godz 00:00:00
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 28.11.2020, godz 00:00:00
Wisła Płock Cracovia 28.11.2020, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Jagiellonia Białystok 28.11.2020, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Śląsk Wrocław 28.11.2020, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Warta Poznań 28.11.2020, godz 00:00:00

12. Kolejka

Cracovia Wisła Kraków 05.12.2020, godz 00:00:00
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 05.12.2020, godz 00:00:00
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 05.12.2020, godz 00:00:00
Wisła Płock Górnik Zabrze 05.12.2020, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 05.12.2020, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin PGE FKS Stal Mielec 05.12.2020, godz 00:00:00
Lech Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała 05.12.2020, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Warta Poznań 05.12.2020, godz 00:00:00

13. Kolejka

Górnik Zabrze Cracovia 12.12.2020, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 12.12.2020, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Wisła Płock 12.12.2020, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 12.12.2020, godz 00:00:00
Wisła Kraków Legia Warszawa 12.12.2020, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Lech Poznań 12.12.2020, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Piast Gliwice 12.12.2020, godz 00:00:00
Warta Poznań Pogoń Szczecin 12.12.2020, godz 00:00:00

14. Kolejka

Cracovia Lechia Gdańsk 19.12.2020, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 19.12.2020, godz 00:00:00
Lech Poznań Wisła Kraków 19.12.2020, godz 00:00:00
Piast Gliwice Raków Częstochowa 19.12.2020, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 19.12.2020, godz 00:00:00
Legia Warszawa PGE FKS Stal Mielec 19.12.2020, godz 00:00:00
Wisła Płock Podbeskidzie Bielsko-Biała 19.12.2020, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Warta Poznań 19.12.2020, godz 00:00:00

15. Kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 06.02.2021, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Wisła Płock 06.02.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 06.02.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 06.02.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Piast Gliwice 06.02.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Śląsk Wrocław 06.02.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Legia Warszawa 06.02.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Cracovia 06.02.2021, godz 00:00:00

16. Kolejka

Lech Poznań Zagłębie Lubin 13.02.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Raków Częstochowa 13.02.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 13.02.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Cracovia 13.02.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 13.02.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Wisła Płock 13.02.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Zabrze 13.02.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Warta Poznań 13.02.2021, godz 00:00:00

17. Kolejka

Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 20.02.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 20.02.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 20.02.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Lech Poznań 20.02.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 20.02.2021, godz 00:00:00
Górnik Zabrze PGE FKS Stal Mielec 20.02.2021, godz 00:00:00
Cracovia Podbeskidzie Bielsko-Biała 20.02.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Zagłębie Lubin 20.02.2021, godz 00:00:00

18. Kolejka

Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 27.02.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Śląsk Wrocław 27.02.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Wisła Płock 27.02.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 27.02.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 27.02.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Cracovia 27.02.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Jagiellonia Białystok 27.02.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Warta Poznań 27.02.2021, godz 00:00:00

19. Kolejka

Cracovia Zagłębie Lubin 06.03.2021, godz 00:00:00
Górnik Zabrze Legia Warszawa 06.03.2021, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 06.03.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Wisła Kraków 06.03.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 06.03.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Lechia Gdańsk 06.03.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Podbeskidzie Bielsko-Biała 06.03.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Lech Poznań 06.03.2021, godz 00:00:00

20. Kolejka

Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 13.03.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Lech Poznań 13.03.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Cracovia 13.03.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Górnik Zabrze 13.03.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 13.03.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice PGE FKS Stal Mielec 13.03.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Lechia Gdańsk 13.03.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Wisła Płock 13.03.2021, godz 00:00:00

21. Kolejka

Cracovia Śląsk Wrocław 20.03.2021, godz 00:00:00
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 20.03.2021, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 20.03.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Piast Gliwice 20.03.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 20.03.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Warta Poznań 20.03.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Podbeskidzie Bielsko-Biała 20.03.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Raków Częstochowa 20.03.2021, godz 00:00:00

22. Kolejka

Zagłębie Lubin Legia Warszawa 03.04.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 03.04.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Cracovia 03.04.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 03.04.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 03.04.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków PGE FKS Stal Mielec 03.04.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała 03.04.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Wisła Płock 03.04.2021, godz 00:00:00

23. Kolejka

Cracovia Lech Poznań 10.04.2021, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 10.04.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 10.04.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 10.04.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Piast Gliwice 10.04.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Raków Częstochowa 10.04.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Kraków 10.04.2021, godz 00:00:00
Górnik Zabrze Warta Poznań 10.04.2021, godz 00:00:00

24. Kolejka

Jagiellonia Białystok Cracovia 17.04.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Legia Warszawa 17.04.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Górnik Zabrze 17.04.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Wisła Płock 17.04.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Raków Częstochowa 17.04.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań PGE FKS Stal Mielec 17.04.2021, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała 17.04.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 17.04.2021, godz 00:00:00

25. Kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 21.04.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 21.04.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Cracovia 21.04.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Lech Poznań 21.04.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 21.04.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Zagłębie Lubin 21.04.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Szczecin 21.04.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Warta Poznań 21.04.2021, godz 00:00:00

26. Kolejka

Cracovia Wisła Płock 24.04.2021, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 24.04.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Lechia Gdańsk 24.04.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Legia Warszawa 24.04.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 24.04.2021, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok PGE FKS Stal Mielec 24.04.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Podbeskidzie Bielsko-Biała 24.04.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Raków Częstochowa 24.04.2021, godz 00:00:00

27. Kolejka

Górnik Zabrze Wisła Płock 01.05.2021, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 01.05.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 01.05.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 01.05.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Cracovia 01.05.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Pogoń Szczecin 01.05.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Lech Poznań 01.05.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Jagiellonia Białystok 01.05.2021, godz 00:00:00

28. Kolejka

Cracovia Górnik Zabrze 08.05.2021, godz 00:00:00
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 08.05.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Wisła Kraków 08.05.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Lechia Gdańsk 08.05.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 08.05.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań PGE FKS Stal Mielec 08.05.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Podbeskidzie Bielsko-Biała 08.05.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Warta Poznań 08.05.2021, godz 00:00:00

29. Kolejka

Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 12.05.2021, godz 00:00:00
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 12.05.2021, godz 00:00:00
Lechia Gdańsk Cracovia 12.05.2021, godz 00:00:00
Raków Częstochowa Piast Gliwice 12.05.2021, godz 00:00:00
Wisła Kraków Lech Poznań 12.05.2021, godz 00:00:00
PGE FKS Stal Mielec Legia Warszawa 12.05.2021, godz 00:00:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Płock 12.05.2021, godz 00:00:00
Warta Poznań Śląsk Wrocław 12.05.2021, godz 00:00:00

30. Kolejka

Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 16.05.2021, godz 00:00:00
Lech Poznań Górnik Zabrze 16.05.2021, godz 00:00:00
Piast Gliwice Wisła Kraków 16.05.2021, godz 00:00:00
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 16.05.2021, godz 00:00:00
Wisła Płock Zagłębie Lubin 16.05.2021, godz 00:00:00
Śląsk Wrocław PGE FKS Stal Mielec 16.05.2021, godz 00:00:00
Cracovia Warta Poznań 16.05.2021, godz 00:00:00
Legia Warszawa Podbeskidzie Bielsko-Biała 16.05.2021, godz 00:00:00
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się