• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Partnerzy

2012-09-25 08:35:14
     
     
 

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest dynamicznie rozwijającą się organizacją medyczną działającą w Gdańsku od 1996r. Firma powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy oraz kapitału szwajcarskiego udziałowca. Spółka konsekwentnie realizuje przyjęte kilka lat temu założenia rozwojowe oferując pełen zakres usług medycznych od medycyny rodzinnej do lecznictwa szpitalnego.

     
     
 

Woda mineralna Nata Aqua – oficjalna woda i Partner Lechii Gdańsk, produkowana jest przez firmę Lonza – Nata,  która oparta jest w 100% na polskim, prywatnym kapitale.


Firma LONZA S.C. powstała w 1956 r., od początku, zajmując się produkcją tworzyw sztucznych. Ten rodzaj działalności przetrwał do dnia dzisiejszego. Pierwszą produkcją było 500 grzebieni, następnie produkowane były plastikowe klapki plażowe, aż w końcu słynne samochodziki-resoraki, tzw. matchboxy.
Po roku 1989, transformacjach rynkowych, firma ukierunkowała swoją produkcję na rynek żywności. W 1992 r. powstała firma NATA, która zajęła się produkcją, dystrybucją i promocją wody mineralnej Nata Aqua oraz napojów Nata.


Woda mineralna Nata Aqua oraz napoje produkowane są w Borkowie, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.


Od lat firma Lonza - Nata wiąże swoją reklamę ze sportem, jak również wspiera wydarzenia kulturalne i różnego rodzaju inicjatywy regionalne. Firma Lonza - Nata wspiera na Pomorzu, takie dyscypliny sportowe, jak: piłka nożna, piłka siatkowa, ręczna, koszykówka, różnego rodzaju wydarzenia i turnieje sportowe, a woda mineralna Nata Aqua jest oficjalną wodą pomorskich klubów, do grona których dołączył obecnie Klub Piłkarski Lechii Gdańsk.

     
     
     
     
     
     
 

PKS Gdańsk jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w przewozach osób, wykonywanych m.in. w ramach trójmiejskiej komunikacji miejskiej, komunikacji regionalnej w okolicach Gdańska, przewozów dalekobieżnych. Pojazdy firmy wykonują również przewozy okazjonalne, a także związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi. Jest  partnerem Lechia Gdańsk i wozi jej zawodników na spotkania ligowe.

     
     
   

 

     
     
 

Marina Wellness Center by PoznajWode

Na granicy Gdańska Jelitkowa i Sopotu odnajdą Państwo Centrum Rekreacji i Wellness, które mieści się w hotelu Novotel Marina. W jego skład wchodzi basen rekreacyjny o wymiarach 11x15m i głębokości od 0,5 do 2m, który jest stworzony zarówno do różnych aktywności, tj. pływanie rekreacyjne, aquaaerobik, nauka pływania czy nauka nurkowania, jak i do miłego odpoczynku nad brzegiem basenu. Ponadto znajdują się dwie sauny fińskie (suche) oraz sauna Infrared (na podczerwień), salon masażu z bogato rozwiniętą ofertą zabiegów oraz salon cellu-stop, wyposażony w platformę wibracyjną. W naszym obiekcie znajduje się profesjonalna siłownia, wyposażona w sprzęty aerobowe oraz siłowe. Nowością w centrum rekreacji Marina Wellness jest nowo-wybudowana 40-metrowa sala Fitness, na której prowadzonych jest wiele różnych zajęć. Ponadto w okresie letnim prowadzone są zajęcia zorganizowane w ogrodach Mariny np. joga oraz zajęcia na plaży. Kolejną atrakcją, która powstaje w Marina Wellness to sala do PoleDance.

Zarządcą Marina Wellness Center jest firma PoznajWode, która oferuje usługi z zakresu obsługi centrów wellness, spa, basenów oraz centrów rekreacji.

     
     
  Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonawstwo instalacji przemysłowych wewnętrznych w branży sanitarnej, obejmujące projektowanie, dostawy, montaż i odbiór końcowy w obiektach na terenie kraju.

Wykonuje:
- instalacje tryskaczowe i hydrantowe
- węzły ciepła, kotłownie klasyczne i pompy ciepła
- instalacje wody lodowej, wody uzdatnionej, c.o., c.t.
- instalacje pary i kondensatu
- instalacje sprężonego powietrza
- instalacje kanalizacji deszczowej podciśnieniowej
- instalacje wentylacji i klimatyzacji
oraz pozostałe instalacje sanitarne

W ciągu ponad piętnastu lat działalności wyspecjalizowała się w wykonawstwie instalacji tryskaczowych wg europejskich standardów VdS, NFPA, PN-EN. Do największych zrealizowanych obiektów można zaliczyć między innymi: Centra Handlowe: Galeria Bałtycka w Gdańsku, ALFA w Białymstoku, Olsztynie oraz Grudziądzu; Obiekty biurowe: Marina 2 oraz 3 Gdańsk; Obiekty przemysłowe: DELPHI Gdańsk, Flextronics Tczew, Molex Tczew.

Posiadając własny zakład prefabrykacji oraz stały wysoce wykwalifikowany personel jesteśmy w stanie zagwarantować rychłe terminy realizacji oraz wysoki poziom oferowanych usług. 
     
     
  Tyskie
Marka polskiego piwa produkowanego m.in. w Tyskich Browarach Książęcych, będących częścią koncernu Kompania Piwowarska. Jego historia sięga co najmniej 1613 roku, co czyni je jednym z najstarszych piw w Polsce, a Tyskie Browary Książęce najdłużej, nieprzerwanie działającym w jednej lokalizacji browarem w Polsce. Niezmiennie od kilkunastu lat, Tyskie jest najbardziej wartościową, jedną z najchętniej kupowanych marek piwnych zarówno w handlu detalicznym jak i w gastronomii.
     
     
  OSHEE
OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stawia na świetny produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
OSHEE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej produkty podbijają świat – jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach.
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się