X

20.05.2013 21:11 -A +A

Dwie bramki wprowadzonych w drugiej połowie Adama Dudy i Mateusza Machaja sprawiły, że Lechia wygrała w Łodzi z Widzewem 2:1. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji i goli z tego spotkania.

Pierwsza groźna akcja Widzewa. Broź strzela minimalnie niecelnie

ZOBACZ SKRÓT AKCJI

W 12 minucie po błędzie Abbesa Lechia strzeliła gola, ale uderzający na bramkę Rasiak był na pozycji spalonej.

W 34 minucie przepychany przez Dhifallaha Bąk zagrywa ręką w polu karnym i jest rzut karny dla Widzewa!

Łukasz Broź pewnie wykonuje rzut karny i Widzew obejmuje prowadzenie 1:0

Bardzo groźne uderzenie Kaczmarka! Minimalnie obok bramki. Mogło być 2:0.

W 67 minucie Rasiak przejmuje piłkę na środku boiska i od razu zagrywa za plecy obrońców do Dudy. Młody piłkarz Lechii lobuje Mielcarza!

W 75 minucie kapitalne uderzenie z dystansu kolejnego rezerwowego Lechii! Bramka Mateusza Machaja i Lechia prowadzi 2:1.

Więcej na temat: wideo, akcje, bramki, Widzew Łódź