• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    31.03.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.04.2018, 18:00

Z gdańską Kartą Mieszkańca mecz Lechii Gdańsk obejrzysz za darmo!

2017-12-27 11:30:00
Lechia Gdańsk przystąpiła do projektu gdańskiej Karty Mieszkańca. Jej posiadacz raz w roku może skorzystać za darmo z szerokiego pakietu usług, w tym obejrzeć mecz Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk. Karta Mieszkańca upoważnia również do otrzymania 10% zniżki na zakup pamiątek Lechii w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk.

Karta Mieszkańca to pakiet usług obejmujących bezpłatne korzystanie z wybranych atrakcji, z gdańskiej oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej. Posiadacz Karty może raz w roku bezpłatnie skorzystać z wybranych atrakcji. Wśród nich znajdują się: mecz Lechii Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk, wizyta w Europejskim Centrum Solidarności, Centrum Hewelianum, Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym, Muzeum Bursztynu, Pałacu Opatów, Muzeum Archeologicznym, na Wieży Bazyliki Mariackiej czy jednej z pływalni Gdańskiego Ośrodku Sportu oraz Lodowisku Miejskim.

 

Zgodnie z porozumieniem z operatorem Karty Mieszkańca – Gdańską Organizacją Turystyczną - pula darmowych wejściówek będzie limitowana w zależności od danego spotkania.

 

Bilet z Kartą Mieszkańca będzie można otrzymać w każdym punkcie stacjonarnym oraz w Internecie na stronie bilety.lechia.pl. W przypadku wyboru opcji odbioru wejściówki on-line skorzystanie z Karty Mieszkańca do wstępu na mecz Lechii Gdańsk sprowadzać się będzie do wpisania danych osobowych, numeru karty w specjalnie przygotowanym polu w systemie biletowym, a także potwierdzenia go kodem PIN, który należy ustalić w Panelu Mieszkańca na stronie jestemzgdanska.pl. UWAGA! Kod PIN należy również podać przy odbiorze biletu na Kartę Mieszkańca w punkcie stacjonarnym.

 

Informujemy, iż bilety dla posiadaczy Kart Mieszkańca dostępne będą w sektorach trybuny zielonej oraz niebieskiej. Na trybunie żółtej, czerwonej oraz w strefie Prestige nie ma możliwości odbioru biletu.

 

Koszt wyrobienia Karty Mieszkańca to 1 zł, zaś uzyskać może ją osoba która spełnia choćby jeden warunek z poniższej listy:

- jest zameldowana w Gdańsku

- rozlicza się z podatku dochodowego w Gdańsku

- opłaca w Gdańsku podatek od nieruchomości

- opłaca w Gdańsku media związane z nieruchomością

 

Kartę można nabyć w autoryzowanych punktach sprzedaży:

- Urząd Miejski w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody (Zespół Obsługi Mieszkańców nr 3, na parterze budynku przy ul. Nowe Ogrody 8/12)

- Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29)

- Informacja Turystyczna w tunelu przy dworcu głównym PKP

- Informacja Turystyczna i Lotniskowa w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy

 

Kartę Mieszkańca można również zamówić elektronicznie na stronie projektu: www.jestemzgdanska.pl. Tam również znajdują się szczegółowe informacje dotyczące Karty.