Wybierz z nami najlepsze zdjęcie rundy wiosennej! [ZDJĘCIA]

2017-06-15 11:00:00
Na naszym facebookowym profilu rozpoczęliśmy głosowanie na najlepsze zdjęcie rundy wiosennej. To właśnie od Was zależy, która z fotografii wykonanych przez naszych klubowych fotoreporterów zdobędzie tytuł najpiękniejszej.

Przez całą rundę wiosenną rozgrywek Lotto Ekstraklasy piłkarzom Lechii Gdańsk towarzyszyli nasi klubowi fotoreporterzy. Byli z Biało-Zielonymi podczas meczów, treningów, a także ich licznych spotkań z Wami – kibicami Lechii. Efekt ich pracy możecie oglądać na naszej stronie internetowej, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych – Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

GALERIA ZDJĘĆ Z WIOSNY 2017

W naszej bazie znajduje się łącznie kilka tysięcy fotografii, które wykonaliśmy podczas wiosennych spotkań Lechii w Lotto Ekstraklasie i nie tylko. Są pośród nich chwile radości, wzruszeń, ale także smutków. Wybraliśmy łącznie 105, naszym zdaniem, najciekawszych ujęć. Teraz kolej na Was. Pomóżcie nam wybrać najlepsze zdjęcie rundy. Co zrobić? Wystarczy pod zdjęciem zamieszczonym w specjalnym albumie na naszym Facebooku, które najbardziej Wam się podoba kliknąć przycisk „lubię to”. Foto z największą liczbą lajków wygrywa. To jednak nie wszystko. Spośród komentarzy, które zostawicie pod zdjęciami wybierzemy trzy najciekawsze i nagrodzimy je grą komputerową. 

Nasza zabawa trwa do 18 czerwca do godziny 20.  

 

Do dzieła!