• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.04.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    12.05.2019, 18:00

Trenujemy przed #KORLGD. Środa przy Traugutta [ZDJĘCIA]

2018-03-28 20:00:00
Środa rozpoczęła się dla podopiecznych trenera Piotra Stokowca od odprawy. Po niej Biało-Zieloni udali się do sali judo mieszczącej się nieopodal boiska treningowego, gdzie odbyła się pierwsza - siłowa - część dzisiejszego treningu. Po niej nasi piłkarze wrócili na boisko, gdzie rozegrali grę wewnętrzną i pracowali nad elementami taktycznymi.

Do zespołu dołączyli nasi reprezentanci - Sławomir Peszko i Lukas Haraslin. Ten ostatni, po powrocie do Gdańska dziś nad ranem, trenował indywidualnie. W grze wewnętrznej udział wzięli Kuba Lizakowski i Marcel Wszołek -  juniorzy młodsi z Akademii Lechii Gdańsk. To kolejni młodzi zawodnicy, którzy są pod obserwacją sztabu szkoleniowego I zespołu.

ŚRODA PRZY TRAUGUTTA [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się