• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Simeon Sławczew przejdzie testy medyczne w Lechii Gdańsk

2016-08-15 21:05:00
W poniedziałek w Gdańsku zjawił się Simeon Sławczew, który we wtorek przejdzie testy medyczne w Lechii Gdańsk. Ich pozytywne przejście pozwoli bułgarskiemu piłkarzowi na parafowanie umowy z gdańskim klubem.

Sławczew uzgodnił już warunki swojego indywidualnego kontraktu z Lechią. Gdański klub doszedł również do porozumienia z dotychczasowym klubem Bułgara - Sportingiem Lizbona. W przypadku pozytywnego przejścia przez zawodnika testów medycznych zostanie on wypożyczony do Lechii do końca obecnego sezonu.

 

W minionym sezonie Bułgar był zawodnikiem cypryjskiego Apollonu Limassol, do którego był wypożyczony ze Sportingu. W zespole Apollonu 22-letni środkowy pomocnik rozegrał 21 spotkań, strzelając jedną bramkę.

 

Sławczew jest również reprezentantem swojego kraju. W drużynie narodowej Bułgarii rozegrał do tej pory siedem spotkań.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się