Piotr Stokowiec po meczu z Pogonią

2020-06-22 11:44:00
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Piotra Stokowca po niedzielnym zwycięstwie nad Pogonią Szczecin 1:0.

Ocena spotkania:

 

Myślę, że byliśmy świadkami dobrego widowiska. Obie drużyny chciały wygrać i to było widać. Remis w tym meczu nikomu nic nie dawał. Dobrze rozegraliśmy pierwszą połowę. Zagraliśmy dobrze taktycznie i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Nie chce teraz na gorąco wspominać o niewykorzystanym rzucie karnym, bo takie rzeczy się zdarzają. Dążyliśmy do zdobywania bramek i myślę, że ta gra mogła się podobać.

Druga połowa absolutnie do poprawy. Z tak dobrze dysponowanym rywalem, jak Pogoń dzisiaj, druga część gry była dla nas trudna. Jeżeli chcemy odegrać jakąś rolę w górnej ósemce to musimy lepiej kontrolować grę, ale to już jest za nami. Szybko wyciągamy wnioski i szykujemy się do następnego spotkania.

 

Ocena debiutu Jakuba Kałuzińskiego:

 

Bardzo dobrze oceniam ten debiut. Oczywiście podchodzimy do tego na chłodno, to jest dopiero początek, ale ja byłem przekonany, że Kuba sobie poradzi. Musimy spokojnie go wprowadzać, patrząc na wszystkie aspekty. Na pewno wynik jest pozytywny. Schodził On przy wyniku 0-1 a niewiele brakowało, żeby było 0-2. Znam jego wartość, dlatego myśle że jego rozwój, nie tylko jego z resztą, przebiega prawidłowo. Będziemy odpowiednio dozować minuty, tak aby, to wprowadzanie młodych zawodników było robione dobrze.  

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się