• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Michał Mak: Dopóki piłka w grze, to będziemy walczyć [WIDEO]

2019-05-13 16:14:00
- Dopóki piłka w grze, to będziemy walczyć. Bardzo chcemy wygrać najbliższy mecz w Poznaniu i jeszcze wszystko jest możliwe - powiedział po zremisowanym meczu z Zagłębiem Lubin skrzydłowy Lechii Gdańsk Michał Mak.

- Na pewno w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji, a nasze akcje się zazębiały, ale brakowało wykończenia. Bramka do szatni zdobyta przez Zagłębie trochę pokrzyżowała nam plany i musieliśmy gonić ten wynik. W drugiej połowie wyrównaliśmy i staraliśmy się za wszelką cenę strzelić drugą bramkę. Niestety gdzieś czegoś zabrakło, bo swoje sytuacje mieliśmy. 

 

- Takie miałem zadanie, by ożywić grę, by grać odważnie i podejmować ryzyko. Cieszę się, że ta bramka padła, bo długo na nią czekałem. Najważniejsze jest jednak dobro drużyny. Naszym celem było wygrać dla naszych kibiców, bo wiemy jak fantastycznie nas wspierają. Szkoda, że się nie udało. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się