• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.04.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    12.05.2019, 18:00

#LechiaWpadaNaWF do SP Nr 17 w Gdańsku [WIDEO+ZDJĘCIA]

2018-03-28 12:35:00
W środę o poranku Michał Nalepa i Flavio Paixao odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 17 w Gdańsku, gdzie przeprowadzili lekcję wf-u dla uczniów 5 klasy Szkoły Podstawowej.

Zajęcia rozpoczęły się od podzielenia uczniów na dwie grupy i przeprowadzenia rozgrzewki. Flavio Paixao od początku lekcji postawił na piłkę. Jego podopieczni ćwiczyli przyjmowanie i podawanie piłki oraz strzały na bramkę. Drużyna Michała Nalepy swój trening rozpoczęła od typowo ogólnorozwojowej rozgrzewki przechodząc płynnie do szlifowania elementów piłkarskich. 

W drugiej części naszej godziny wychowania fizycznego, Biało-Zieloni podzielili swoje zespoły na wyjściową jedenastkę i zawodników rezerwowych. Obie drużyny rozegrały ze sobą sparing - wynik idzie w świat, co? - dopytywał Michał Nalepa, którego zespół kilka sekund później stracił bramkę na 1:1. To właśnie tym wynikiem zakończył się regulaminowy czas gry. Kapitanowie obu zespołów wyznaczyli zawodników do wykonania serii "jedenastek". W tej 2:1 zwyciężyła drużyna Nalepy - gratuluję, wybroniłaś nam mecz - powiedział Trener Michał do swojej zawodniczki w momencie wręczania jej pamiątkowego zdjęcia z autografem. 

Po zakończonym treningu piłkarze rozdali dzieciom autogafy, pozowali do wspólnych zdjęć i zapraszali ich na Derby Trójmiasta, które zostaną rozegrane 7 kwietnia na Stadionie Energa Gdańsk. 


GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY BIAŁO-ZIELONYCH W SP NR 17 W GDAŃSKU [ZOBACZ ZDJĘCIA] 

Informacje o zgłoszeniach do akcji #LECHIAWPADANAWF

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się