• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

FanStore Lechia New Balance znów otwarty [ZDJĘCIA]

2017-11-14 10:25:00
Po przeprowadzonym remoncie FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk jest znów czynny. Na zakupy do sklepu Lechii Gdańsk zapraszamy codziennie w godz. 10 – 18.

FANSTORE LECHIA NEW BALANCE PONOWNIE OTWARTY

 

W FanStore Lechia New Balance znajdziecie bogatą ofertę odzieży i obuwia marki New Balance dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W naszym sklepie dostępne są również gadżety i pamiątki Lechii Gdańsk, w tym oryginalne koszulki oraz całe komplety meczowe Biało-Zielonych. W FanStore Lechia New Balance kupicie również bilety na mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk oraz nabędzicie vouchery wartościowe na bilety.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się