Biało-Zieloni odwiedzili gdańskie przedszkola [ZDJĘCIA]

2019-11-07 12:35:00
W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości piłkarze Lechii Gdańsk odwiedzili dwa gdańskie przedszkola. Dzieci przygotowywały flagi, rysowały mapę, odpowiadali na pytania o Polskę i oczywiście śpiewały "Mazurka Dąbrowskiego".

Odwiedziny związane były ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości i meczem z Pogonią Szczecin (10 listopada o godz. 17.30). Michał Nalepa i Karol Fila pojawili się w przedszkolu START przy ul. Fundamentowej (zobacz zdjęcia!), a Jarosław Kubicki i Tomasz Makowski w przedszkolu nr 80 przy ul. Kolorowej (zobacz zdjęcia!). Jak zawsze przy tego typu akcjach, nie brakowało pozytywnych emocji, pytań do piłkarzy, zdjęć i autografów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się